Matar-Plus
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy dodatkowych osób na stanowisko: ELEKTRYK/POMOCNIK ELEKTRYKA

ELEKTRYK / Pomocnik Elektryka / praca UE

  • Data publikacji:
  • 16-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Tarnobrzeg, UE
  • Stanowisko:
  • Elektryk

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy dodatkowych osób na stanowisko:

ELEKTRYK/POMOCNIK ELEKTRYKA

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie tras kablowych
  • Układanie kabli i przewodów
  • Wykonywanie połączeń elektrycznych

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • System premiowania
  • Ubrania ochronne
  • Służbowe auta
  • Szkolenia

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@uzar.com.pl

Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych.