Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

ELEKTRYK- PRACA NA HALI- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE (K/M)

  • Data publikacji:
  • 01-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Vilshofen
  • Stanowisko:
  • Elektryk

PRACA OD ZARAZ Z MIESZKANIEM.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech (Vilshofen koło Passau ) poszukujemy elektryków

Opis stanowiska pracy:

- wymiana lamp

- wymiana okablowania

- praca na wysokości do 15m

 Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie- 15 euro/h +24 euro diety netto

- niemiecką umowę o pracę,

- pełny pakiet świadczeń socjalnych,

- zapewniamy darmowe mieszkanie,

- oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę,

- samochód służbowy na miejscu, ubranie i buty robocze

Wymagamy:

- prawo jazdy kat. B

- znajomości języka niemieckiego

- doświadczenia jako elektryk

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: bednorz@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 831 219.

www.diwa-personalservice.pl