Marta
Witam

Elektryk – praca w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 11-03-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Opis oferty pracy:

Oferujemy:

•atrakcyjna stawka godzinowa

•niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

•24 dni urlopu

•zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach nie dalej niż 20km od miejsca pracy

•koszty ubezpieczenia oraz zakwaterowania pokrywane przez pracodawcę

Wymagania:

•znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

•kwalifikacje w zawodzie elektryka

•doświadczenie zawodowe jako elektryk(minimum kilkuletnie)

•dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Zakres obowiązków:

•wszelkie prace związane z zawodem elektryka

•elektryka budowlana

Jesteś zainteresowany?

Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:

Janusz +48 731 901 913

Szukasz innej pracy zadzwoń:

Dagmara +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy