Marta

Elektryk- Praca w Niemczech od zaraz!!

  • Data publikacji:
  • 06-05-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko Elektryk

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka godzinowa
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • 24 dni urlopu
  • zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach nie dalej niż 20km od miejsca pracy
  • koszty ubezpieczenia oraz zakwaterowania pokrywane przez pracodawcę

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • kwalifikacje w zawodzie elektryka
  • doświadczenie zawodowe jako elektryk(minimum kilkuletnie)
  • ukończona szkoła w zawodzie elektryka
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Zakres obowiązków:

  • wszelkie prace związane z zawodem elektryka
  • elektryka budowlana

  • Jesteś zainteresowany?
    Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń lub napisz sms o treści ,,elektryk” – oddzwonię!

Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com