BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Dla jednego z naszych Klientów, firmy zlokalizowanej w okolicach Aarhus, który od 2020 roku skupia się na produkcji efektywnych i konkurencyjnych pomp ciepła i systemów chłodniczych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Elektryk – praca w rotacji | Lystrup

  • Data publikacji:
  • 26-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Lystrup, okolice Aarhus, Jutlandia Środkowa, Dania
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Zakres obowiązków:

  • Montaż paneli elektrycznych, komponentów oraz okablowanie w przemysłowych pompach ciepła i systemach chłodzenia
  • Prace elektryczne związane z uruchomieniem obiektów i integracją z systemami domowymi
  • Pozostałe zadania zlecone przez przełożonego
  • Praca według schematów elektrycznych.

Wymagamy:

  • Wykształcenie kierunkowe elektryk/technik elektryk (tytuł zawodowy)
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w pracy elektryka
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w miejscu pracy min. A2/B1
  • Doświadczenie z systemami chłodzenia lub pompami ciepła
  • Znajomość instalacji maszynowych i przemysłowych
  • Umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy własnej
  • Czytanie i rozumienie rysunków elektrycznych i schematów PI.

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy (obywatele UE) oraz składki emerytalne
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Praca w systemie rotacji 3/1, 6/2
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
  • Możliwość długotrwałej współpracy.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się
jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:
Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest firma BlueCollar A/S z siedzibą w Danii, Agerhatten 27 B, indg.4, st. 5220 Odense SØ, Pełna informacja Administratora - link:
www.bluecollar.dk BlueCollar JobSupply Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie 70- 952, ul. Energetyków 3/4, tel. kontaktowy: +48 91 434 21 46,  jest podmiotem przetwarzającym dane osobowe w imieniu BlueCollar A/S.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu aplikacji i/lub CV, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych dla firmy BlueCollar A/S.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail i numeru telefonu, zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w celu otrzymywania informacji marketingowych o nowych ofertach pracy.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń