Ula_sky_personal
Niemiecka Firma sky Personal, zatrudni doświadczonych elektryków przemysłowych

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY DO MONTAŻU SZAF STEROWNICZYCH

  • Data publikacji:
  • 12-11-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Leipzig, Essen, Dortmund, Wiesbaden
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Zadania:

Montaz szaf sterowniczych od podstaw
Czytanie i rozumienie schematów elektrycznych i symboli
Montaz przewodów wedlug rysunku technicznego
Podlaczanie przewodów do dystrybutorów i urzadzen przemyslowych

Wymagania:

Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego (warunek konieczny)
Wyksztalcenie min zawodowe, mile widziane kierunkowe
Doswiadczenie jako elektryk przemyslowy na obiektach
Doswiadczenie w budowie paneli sterowniczych
Umiejetnosc czytania dokumentacji technicznej
Zaangazowanie i motywacja do pracy
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochód na wyjazd

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
Pomoc polskiego koordynatora przez caly okres zatrudnienia
Stala prace w oparciu o umowe o prace z pelnym pakietem socjalnym
Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania skladek
Atrakcyjne wynagrodzenie: 12,50-13,50€ brutto/h + 60-75€ diety dziennej netto
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w zalatwianiu wszystkich formalnosci

KONTAKT
Osoby zainteresowane prosze o przeslanie CV w jezyku polskim, niemieckim lub angielskim na adres
Email: elektryk@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny mozliwy pon.-pt. od 08-17.
Telefon: +49 52429760620

sky Personal
Alexander Geworsky
Hauptstraße 93
D-33378 Rheda-Wiedenbrück
www.sky-personal.de

Z góry serdecznie dziekujemy za Panstwa aplikacje!