Poszukiwani elektrycy przemysłowi do pracy w Niemczech

Elektryk przemysłowy - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 10-03-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Pilnie poszukujemy elektryków przemysłowych w niemieckich miastach: Sassenberg, Fürth, Selters i Trier Atrakcyjna praca z dobrym wynagrodzeniem i możliwymi szybkimi podwyżkami!

Co oferujemy:
- pewną pracę na długi okres,
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie 12,5-14 euro brutto,
- dodatki zmianowe,
- możliwość wzięcia nadgodzin płatnych ze zwiększoną stawką,
- dodatki urlopowe oraz świąteczne,
- niemiecką umowę o pracę,
- cykliczne podwyżki dla stałych pracowników,
- regularnie płacone zaliczki,
- wsparcie polskojęzycznych koordynatorów,
- dobre zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, pokoje jedno osobowe z internetem.

W zamian wymagamy:
- znajomości języka niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym,
- prawa jazdy i samochodu na wyjazd (można przyjechać we 2 osoby 1 pojazdem),
- doświadczenia zawodowego - 2-4 lata, od tego będzie zależne wynagrodzenie,
- pracy w systemie zmianowym.

Obowiązki:
- podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych,
- obsługa rodzielni elektrycznych,
- przeprowadzanie testów, diagnostyki i serwisowanie urządzeń,
- wykonywanie prac remontowych, napraw elektrycznych,
- utrzymywanie ciągłości pracy maszyn,
- montaż oraz demontaż podzespołów i elektryki na instalacjach oraz maszynach i urządzeniach produkcji.

Osoby zainteresowane proszone są wysłanie CV na adres e-mail agata@kontrakty.eu lub o kontakt telefoniczny +48 451 194 534.