Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

Talent Partners
Dla naszego Klienta - międzynarodowej, stale realizującej nowe projekty firmy z branży automotive, z siedzibą w Żorach w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk Utrzymania Ruchu

Data publikacji:
11.3.2019
Miejsce Pracy:
Żory
Branża:
Produkcja / Przemysł
Stanowisko:
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, stale realizującej nowe projekty firmy z branży automotive, z siedzibą w Żorach w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. EUR/13010

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie bieżących awarii parku maszynowego,
  • modernizacje, konserwacje,
  • uczestnictwo w przeglądach.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego.