Poszukujemy elektryków utrzymania ruchu do współpracy na terenie Niemiec

Elektryk utrzymania ruchu - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 10-03-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Praca szuka człowieka!
Szukamy elektryków zainteresowanego praca w niemieckim Oberkochen. Pracownika pragnącego długoterminowej i stabilnej współpracy jako elektryk utrzymania ruchu.

Benefity:
- pewną pracę na długi okres,
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie 12,5-14 euro brutto,
- dodatki zmianowe,
- możliwość wzięcia nadgodzin płatnych ze zwiększoną stawką,
- dodatki urlopowe oraz świąteczne,
- niemiecką umowę o pracę,
- cykliczne podwyżki dla stałych pracowników,
- regularnie płacone zaliczki,
- wsparcie polskojęzycznych koordynatorów,
- dobre zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, pokoje jedno osobowe z internetem.

Nasze wymagania:
- znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym,
- prawa jazdy i samochodu na wyjazd (można przyjechać we 2 osoby 1 pojazdem),
- doświadczenie zawodowe - 2-4 lata, od tego będzie zależne wynagrodzenie,
- praca w systemie zmianowym,
- umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej.

Twój zakres obowiązków:
- monitorowanie, nadzór produkcji i poprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń,
- modernizacja urządzeń i maszyn produkcji,
- wspieranie produkcji w zakresie obsługi, konfiguracji i uruchamiania parku maszynowego,
- wdrażanie rozwiązań technicznych usprawniających pracę maszyny,
- działania prewencyjne mające zapobiegać awariom,
- utrzymanie procesu produkcji,
- prowadzenie elektrycznych prac eksploatacyjnych,
- obsługa maszyn.

Osoby zainteresowane proszone są wysłanie CV na adres e-mail agata@kontrakty.eu lub o kontakt telefoniczny +48 451 194 534.