Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka ( podstawowa stawka 15 € brutto/h ( ze znajomością języka), (1800 -2000 euro netto), podstawowa stawka 14 € brutto/h, (1700 – 1900 euro netto )

Elektryk w Niemczech

Data publikacji:
6.8.2020
Miejsce Pracy:
Niemcy
Wynagrodzenie:
podstawowa stawka 15 € brutto/h
Branża:
Pozostałe
Stanowisko:
Elektryk

Elektryk – praca w Niemczech

Miejsce pracy: Südharz, Niemcy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka ( podstawowa stawka 15 € brutto/h ( ze znajomością języka), (1800 -2000 euro netto), podstawowa stawka 14 € brutto/h, (1700 – 1900 euro netto )
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

  • kontrolowanie maszyn,
  • doświadczenie z szafami sterowniczym ,
  • naprawa usterek,
  • znajomość SPS

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i własne auto

KONTAKT

+48 515 909 950, +48 571 322 116 +48 571 322 118, +48 572 505 720,+48 515 909 954

mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl,

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń