Uppeo s.c.
Uppeo s.c. to legalna, stabilna i długoterminowa praca za granicą, aktualnie szukamy osób na stanowisko:

Elektryka w Niemczech z j. niemieckim

  • Data publikacji:
  • 29-01-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Rastdorft, Jena
  • Wynagrodzenie:
  • 15€ brutto / godzinę
  • Stanowisko:
  • Elektryk Budowlany
Zakres obowiązków:
  • zakładanie sieci elektrycznych w budynkach mieszkalnych; domach jednorodzinnych, mieszkaniach,
  • kontrola i konserwacja działających sieci,
  • zakładanie oświetlenia,
  • pozostałe zadania zlecone przez pracodawcę.

Oczekujemy od kandydatów:
  • min. 2-3-letniego doświadczenia na stanowisku elektryka,
  • wykształcenia kierunkowego lub ważnych uprawnień SEP,
  • mile widziane własne auto,
  • znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie min. A2/B1 - istnieje możliwość również podjęcia pracy bez znajomości języka niemieckiego.

Wynagrodzenie w pierwszym miesiącu:
  • z podstawową znajomością języka niemieckiego od 14,00€ brutto,
  • z komunikatywną (B1) znajomością języka niemieckiego od 15,00€ brutto w górę.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat z możliwością pracy w nadgodzinach (do nawet 240 godzin dla chętnych),
  • możliwość podwyżki już po pierwszym miesiącu pracy, jeżeli pracownik się sprawdzi i nie będzie z nim problemów dyscyplinarnych,
  • umowa niemiecka na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony dla osób ze znajomością języka niemieckiego,
  • dodatki za pracę w nadgodzinach oraz weekendy do 100% stawki podstawowej zgodnie z niemieckim prawem pracy,
  • zakwaterowanie o bardzo dobrym standardzie 150€ netto miesięcznie,
  • pomoc w organizacji wyjazdu,
  • transport do pracy na miejscu po stronie pracodawcy,
  • wsparcie administracyjne i pomoc w załatwieniu nawet 3. klasy podatkowej,
  • wsparcie naszych partnerów w rozliczeniu podatku w Niemczech (można uzyskać 12€ diety z Finanzamtu za każdy dzień pracy oraz rozliczenia kilometrówki),
  • legalne pośrednictwa pracy - każdy kandydat przed wyjazdem do pracodawcy zagranicznego podpisuje już umowę w Polsce. Nie jedziesz w ciemno!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie.

Celem wzięcia udziału w procesie rekrutacji, prosimy o dodanie klauzuli do aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uppeo s.c. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko Elektryka w Niemczech.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a kolejnymi rekrutacjami, prosimy o dodanie:

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Uppeo s.c.

Wysyłając aplikację oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z naszą polityką prywatności.

Uppeo s.c. (nr cert. 22878)

Ochrona danych osobowych: https://www.uppeo.com.pl/odo