Over Group

Export Specialist

Jesteśmy zespołem, który z zaangażowaniem podchodzi do swoich codziennych zadań. Praca stała się dla nas pasją, a zadowolenie Klienta celem rozwoju Firmy. Każdy z nas wnosi do Over Group osobną i niepowtarzalną cząstkę pozwalającą osiągnąć założony cel. Dynamiczny rozwój Firmy na rynku krajowym i rynkach światowych skłania nas do poszukiwania zaangażowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łask, ul. Przemysłowa 12 oraz wyjazdy zagraniczne

Zakres zadań:

  • aktywna sprzedaż preparatów dla zwierząt
  • nawiązywanie kontaktu i rozwój relacji biznesowych z aktualnymi Klientami oraz zapewnienie im profesjonalnej obsługi
  • pozyskiwanie nowych Klientów na rynkach światowych
  • koordynacja przepływu informacji związanych z realizacją zamówień od Klientów zagranicznych
  • praca z dokumentacją exportową
  • udział w targach i imprezach branżowych
  • utrzymanie dobrego wizerunku Firmy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w zakresie realizacji sprzedaży i obsługi Klientów zagranicznych oraz dokumentacji exportowej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do odbywania podróży służbowych + prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, otwartość i komunikatywność
  • dynamizm w działaniu i duże poczucie odpowiedzialności

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz bonusy od sprzedaży
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w biurze
  • możliwość wyjazdów zagranicznych
  • pracę w kilkuosobowym zespole w przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia: komputer, telefon, system CRM, narzędzia zwiększające efektywność sprzedaży
  • dostęp do wypracowanej bazy aktywnych Klientów wraz zmożliwością pozyskiwania nowych Klientów
  • portfel ponad 400 atrakcyjnych produktów renomowanych, dynamicznie rozwijających się marek w segmencie zoologicznym / kosmetycznym / weterynaryjnym / hodowlanym
  • szkolenia wdrożeniowe
  • dużą samodzielnośćw prowadzeniu rozmów handlowych
  • Premiowany System Poleceń Pracowniczych
  • inne benefity: bibliotekę firmową, bezpłatny parking, kawę i herbatę, ubezpieczenie grupowe, atrakcyjne rabaty na produkty kosmetyczne i inne preparaty produkowane przez Firmę

Prosimy o umieszczenie w CV następujących klauzul:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym  Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest Over Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, ul. Warszawska 65, 98-100 Łask, woj. łódzkie, NIP 8311630316, REGON 101268658, KRS 0000393770, zwana dalej „Spółką”. W spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: rodo@over-group.pl Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych – przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 2 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:

– uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,

– uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.