Asta Management
Do wiodącej kliniki rehabilitacyjnej w Berlinie poszukujemy Fizjoterapetów.

Fizjoterapeuta do kliniki w Berlinie

  • Data publikacji:
  • 03-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Berlin
  • Stanowisko:
  • Fizjoterapeuta

Nasza firma istnieje na rynku berlińskim już 22 lata. Mamy bogate doświadczenie w rekrutacji pracowników w branży medycznej do stałej pracy. Nie pobieramy żadnych opłat od naszych Kandydatów. Chętnie doradzimy Ci także w kwestii uzyskania nostryfikacji polskiego dyplomu oraz podpowiemy w kwestiach mieszkaniowych.

Zakres obowiązków:

Opieka nad Pacjentami po kontuzjach sportowych, zabiegach chirurgicznych czy operacjach

Opracowanie indywidualnego planu pracy z Pacjentem

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia wyższego kierunkowego jako fizjoterapeuta

Dobrej znajomości języka niemieckiego

Niezawodności, odpowiedzialności

Umiejętności współpracy w grupie

Zaangażowania w pracę z Pacjentem

Otwartości

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie w niemieckiej klinice

Atrakcyjne wynagrodzenie wg. taryfy

Możliwość rozwoju osobistego

Pracę w miłym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv w języku niemieckim na adres mailowy: magdalena.maliszewska@asta-management.de

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr. tel. 0049 30 30 20 56 84, smsowego  lub przez WhatsApp 0162 2189 335

Więcej informacji na temat naszej firmy oraz ofert pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.asta-management.de/polska

 Prosimy o dopisanie klauzuli :Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asta Management GmbH dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.