Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Fizjoterapeuta oferta pracy w Szwajcarii i Niemczech , Monachium, Regensburg, Szwajcaria - Ogłoszenie o Pracę

Szukaj Tylko w Tytułach
Beta aktiv Anna Schimizek
Firma : Beta aktiv Anna Schimizek obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Fizjoterapeuta Oferujemy zatrudnienie dyplomowanym fizjoterapeutom w Niemczech i w Szwajcarii .Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1.

Fizjoterapeuta oferta pracy w Szwajcarii i Niemczech

Data publikacji:
9.8.2017
Miejsce:
Monachium, Regensburg, Szwajcaria
Kategoria:
Służba Zdrowia

Firma : Beta aktiv Anna Schimizek obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Fizjoterapeuta

Oferujemy zatrudnienie dyplomowanym fizjoterapeutom w Niemczech i w Szwajcarii .Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1.

Dla naszych klientów w REGENSBURGU, MONACHIUM ORAZ SZWAJCARII poszukujemy fizjoterapeutę do pracy w przychodni/klinice rehabilitacyjnej.

Dostępność oferty pracy: od zaraz.

Wynagrodzenie:          Monachium 3000 euro brutto (MT oraz Bobath są wymagane!)

                                   Regensburg 2500 euro brutto (MT, Bobath lub drenaż są wymagane!)

                                   Szwajcaria – na zapytanie

Zakwaterowanie:         Monachium - pomoc w poszukiwaniu

                                   Regensburg – możliwość tymczasowego zakwaterowania w hoteliku

                                   Szwajcaria – pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania.

Wymagania:

• wykształcenie kierunkowe: licencjat z kilkuletnim doświadczeniem/magister fizjoterapii,

• znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej B1,

Zakres  obowiązków: praca w klinice lub przychodni na stanowisku fizjoterapeuty.

Oferujemy:

- okres wprowadzenia w zakres obowiązków,

- pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu

- przynajmniej 24 dni urlopu, miłą atmosferę w miejscu pracy,

- opiekę polskojęzycznego przedstawiciela podczas pracy w Niemczech,

- pomoc w przeprowadzeniu nostryfikacji dyplomu

Jak z sukcesem i bez ryzyka podjąć się tej pracy?

• Zgłoś się do nas, dzwoniąc na nasz polski numer lub wysyłając maila.

• W ciągu kilku dni roboczych zgłosimy się do Ciebie telefonicznie.

• Wspólnie wybierzemy ciekawą ofertę dla Ciebie jeżeli interesuje Cię inna lokalizacja

• Zaprosimy Cię na 2 dni próbnej pracy u Twojego przyszłego pracodawcy.

• Podpiszesz umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

• Przeprowadzimy razem z Tobą nostryfikację dyplomu

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: info@beta-aktiv.de

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego : 0048 505 123 391

Twój ekspert branży medycznej w Niemczech  a także w Szwajcarii i Austrii

Goethestraße 4
89567 Sontheim / Brenz
Fon:  0049 7325 95 1 74 94; 0048 505 123 391
Fax:   0049 7325 95 1 74 95
Homepage: www.fizjoterapia-praca-niemcy.pl

AKTUALNE OFERTY PRACY:

Fizjoterapeuta- klinika ambulatoryjna w Berlinie

Przychodnie fizjoterapeutyczne na terenie calych Niemiec m.in.: Bochum, Frankfurt, Dusseldorf