Asta Management
Do wyposażonych w nowoczesny sprzęt centrów oraz gabinetów rehabilitacyjnych mających swoje placówki w różnych częściach Berlina poszukujemy Fizjoterapeutów.

Fizjoterapeuta/ Rehabilitant

  • Data publikacji:
  • 16-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Berlin
  • Stanowisko:
  • Fizjoterapeuta

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie terapii z Pacjentami w gabinecie
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej Pacjentów zgodnie z obowiązującymi procedurami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (magister lub licencjat) jako fizjoterapeuta
  • Doświadczenia zawodowego w pracy z Pacjentami z zaburzeniami ruchowymi na tle neurologicznym
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego na poziomie B2 umożliwiającej swobodną komunikację w pracy z Pacjentami
  • Motywacji do przeprowadzki do Berlina

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie przez niemieckiego pracodawcę
  • Możliwość dalszego kształcenia zawodowego
  • Pracę od pon. do pt.

Nasza firma Asta Management GmbH istnieje na rynku berlińskim już 22 lata. Mamy bogate doświadczenie w rekrutacji pracowników w branży medycznej. Nie pobieramy żadnych opłat od naszych Kandydatów. Chętnie doradzimy Ci także w kwestii uzyskania nostryfikacji polskiego dyplomu oraz podpowiemy w kwestiach mieszkaniowych.

Więcej informacji na temat naszej firmy oraz ofert pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.asta-management.de/polska

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv w języku niemieckim na adres mailowy: magdalena.maliszewska@asta-management.de

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr. tel. 0049 30 30 20 56 84, smsowego  lub przez WhatsApp 0162 2189 335

Prosimy o dopisanie klauzuli :Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asta Management GmbH dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Zapraszamy do aplikowania!

Zespół Asta Management