Joanna
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy freelancera PROJEKTU INTERNETOWEGO.

Freelancer, praca dodatkowa, do 250 zł/h

  • Data publikacji:
  • 17-09-2018
  • Miejsce Pracy:
  • zdalna, przez internet
  • Wynagrodzenie:
  • od 1500 do 3000

Firma Investing&Marketing (branża edukacja-szkolenia online)poszukuje freelancera (również BEZ doświadczenia)

PRACA ONLINE, mile widziani STUDENCI i nie tylko.Jeśli szukasz dodatkowego lub stałego źródła dochodu lub chcesz dorobić jednorazowo to napisz wiadomość PODAJĄC MAILA, skontaktuję się z Tobą lub na piesio.innowacyjnymarketing.com

/ OFERUJEMY/:

* WSTĘPNE DARMOWE SZKOLENIE O MARKETINGU ONLINE

*możliwość jednorazowego dorobienia 1500zł -1700 zł, przy stałej współpracy ponad 3000 zł

* niezbędne narzędzia pracy

* szkolenia video on-line

* wsparcie osobistego opiekuna

* elastyczne godziny pracy

* dla najbardziej zaangażowanych zarobki nawet do kilku tysięcy złotych miesięcznie

/WYMAGANIA/:

* ukończone 18 lat

* dostęp do internetu

* komputer / laptop (ewentualnie smartfon)

* min. średnio 2-3 godz dziennie czasu do dyspozycji

* zaangażowanie,

/ OBOWIĄZKI/:

* obsługa platformy internetowej

* dbanie o wizerunek w social media

* korespondencja mailowa z klientem

* prowadzenie działań promocyjno-reklamowych dla Firm/Spółek zewnętrznych.