PLUSKADRA
Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Frezer CNC

  • Data publikacji:
  • 14-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Mielec

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną  rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko :

FREZER CNC

NR.REF. FR/09/MI

Miejsce pracy : MIELEC

TWOJE OBOWIĄZKI :

      Samodzielna praca przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie – frezarek

      Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie

      Obróbka detali zgodnie z rysunkiem technicznym

      Kontrola wykonanych detali zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie pomiarów

WYMAGANIA STAWIANE NA TYM STANOWISKU :

      Min. 3 lata doświadczenia

      Dobra znajomość  rysunku technicznego

      Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno – pomiarowymi

      Mile widziana umiejętność programowania maszyn

      Umiejętność pracy w zespole

      Sumienność i dokładność

W ZAMIAN OFERUJEMY :

      Umowę o pracę na pełny etat

      Podwyższanie swoich kwalifikacji i doskonalenie umiejętności,

      Atrakcyjne wynagrodzenie !!!

      Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wszystkie osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: mielec@pluskadra.pl lub kontakt telefoniczny: 17 774 50 09/ 510 080 401