Balticpersonal GmbH

frezer, praca z mieszkaniem, Niemcy

  • Data publikacji:
  • 17-02-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Schwerin
  • Stanowisko:
  • Frezer

Niemiecka firma z ponad 16-letnim doświadczeniem Balticpersonal obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

FREZER

Miejsce pracy: Lüneburg/Niemcy

TWOJE UMIEJETNOSCI:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - mile widziana

TWOJE ZADANIA:

  • Konfiguracja ręczna z obrabiarek sterowanych CNC
  • Obsługa maszyn CNC z oprogramowaniem
  • Ustawianie i przygotowywanie CNC - maszyn

OFERUJEMY:

  • Niemiecka umowa o prace  w pełnym wymiarze godzin na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie 15,00 brutto €/h
  • Dieta 25,00 netto €/kazdy dzien roboczy
  • Dodatki za nadgodziny, prace w niedziele i w święta
  • Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
  • Odziez robocza
  • Świąteczne i wakacyjne premie