FRIGGA: Krótka oferta zmianowa 15.12- 08.01! Bonusy i premie świąteczne!

  • Data publikacji:
  • 24-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Praca dla opiekunek gotowych podjąć zlecenie na okres świąteczny. Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy. Gwarantujemy konkurencyjne premie świąteczne oraz bonus w wysokości 600zł netto za pracę w święta.

Miejscowość: 96106 Ebern

Podopieczna, 85 lat, 60 kg, 150 cm

Dolegliwości:
- osteoporoza,
- depresja,
- do podopiecznej przychodzi raz dziennie personel medyczny, który podaje leki
- podopieczna przyjmuje leki,
- wymagane jest wsparcie opiekunki podczas poruszania się,
- podopieczna porusza się przy pomocy rollatora,
- wymaga wsparcia podczas utrzymania higieny ciała,
- osoba świadoma,
- brak problemów z komunikacją,
- podopieczna korzysta z aparatu słuchowego,
- nosi okulary,
- brak większych problemów w przesypianiu nocy (podopieczna budzi się średnio raz w ciągu nocy),
- korzysta z pomocy fizjoterapeuty.

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym w małym mieście. Do sklepu jest około 10 minut drogi. Starsza pani jest osobą komunikatywną i chętnie dyskutuje z innymi. Preferowana jest opiekunka w wieku powyżej 50 lat z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Chętnie pani lubiąca prowadzić rozmowy i gotowa do aktywnego uczestnictwa wg. planu dnia podopiecznej. W pobliżu domu jest ogród, o który opiekunka również powinna zadbać, w miarę możliwości.
Osobą kontaktową jest syn.

Obowiązki:
- prowadzenie domu,
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,
- pranie / prasowanie,
- gotowanie,
- robienie zakupów,
- dotrzymywanie towarzystwa.

Oferujemy:
- oddzielny pokój,
- oddzielna łazienka,
- Internet
- zakup biletów.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:
p.marszan@friggawork.pl lub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Patrycja Marszan 514 686 493

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”