FRIGGA Oferty pracy dla opiekunek osób starszych!

  • Data publikacji:
  • 30-10-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Bydgoszcz

Poszukujemy opiekunek gotowych podjąć zlecenie na okres świąteczny. Wymagamy komunikatywnej znajomości j. niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.

SPRAWDZONE MIEJSCE! PO 2 MIESIĄCACH WRACA STAŁA OPIEKUNKA!
DODATKI ŚWIĄTECZNE + BONUS 600ZŁ NETTO ZA PRACĘ W ŚWIĘTA!

Miejscowość: 28816 Stuhr

Opis podopiecznej:

Kobieta, 93lat, 165cm, 60kg

Dolegliwości:

- podopieczna porusza się z pomocą rolatora

- ewentualnie na dłuższe odcinki drogi np. spacery podopieczna porusza się w wózku

- demencja

- w dużej mierze świadoma

- z asystą korzysta z toalety

- podopieczna słabo widzi

- nosi okulary

- osteoporoza

- podopieczna ma wahania ciśnienia

- częściowa inkontynencja (nosi wkładki higieniczne, pieluchomajtki)

- potrzebna asekuracja podczas chodzenia

- sporadycznie może przebudzić się w nocy w celu skorzystania z toalety

- Parkinson

Informacje dodatkowe:

Podopieczna jest bardzo miłą, spokojną osobą. Hobby podopiecznej to spacery, natura i ogród. Bardzo lubi zwierzęta. Chciałaby czuć się potrzebna. Lubi czytać gazety. Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu w domu. Posiada ogród oraz małego psa. Na górze w oddzielnym mieszkaniu  mieszka syn podopiecznej, nie jest osobą do opieki, jest całkowicie samodzielny. Prowadzi sklep z kwiatami obok.  Syn podopiecznej jada obiady razem  z matką i opiekunką. Sklep oddalony jest 10 min drogi pieszo.

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- utrzymanie higieny ciała podopiecznej

- pomoc w ubieraniu i rozbieraniu

- zmiana wkładek higienicznych, pieluchomajtek

- dotrzymywanie towarzystwa

- wspólne spacery

- gotowanie dla 3 osób (podopiecznej, syna oraz opiekunki)

- robienie zakupów

- nakarmienie i wyjście na dwór z pieskiem w razie potrzeby, syn przejmuje obowiązki jeśli jest u siebie w domu

- pranie i prasowanie

Oferujemy:

- oddzielny pokój

- dostęp do Internetu

- darmowe połączenia do Polski

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:
p.marszan@friggawork.pl lub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Patrycja Marszan 514 686 493

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”