FRIGGA: Opieka nad seniorką w Dusseldorf! KONKURENCYJNE DODATKI!

  • Data publikacji:
  • 26-10-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Poszukujemy opiekunek osób starszych gotowych do podjęcia pracy na terenie Niemiec również przez okres świąteczny. Mile widziane doświadczenie w opiece poparte referencjami z poprzednich miejsc pracy. Wymagamy komunikatywnej znajomości j. niemieckiego.

Podopieczna, 89lat, 50kg, 160cm
Miejscowość: 40225 Düsseldorf

Start: od 10/11.11

Dolegliwości:
- zwyrodnienie plamki żółtej, zwyrodnienie plamki związane z wiekiem – przewlekła, postępująca choroba oczu
- pacjentka ma znaczące problemy ze wzrokiem
- starsza pani porusza się samodzielnie
- korzysta z rolatora
- pacjentka samodzielnie się ubiera i rozbiera
- samodzielnie je i pije
- samodzielnie korzysta z toalety
- podopieczna przesypia całą noc
- obecnie podopieczną odwiedza personel medyczny, po przyjeździe opiekunki rodzina zrezygnuje z jego usług

Pani mieszka sama w domu, w dużym mieście. Ze względu na wiek pacjentka ma problemy z codziennym funkcjonowaniem, opiekunka powinna wspierać starszą panią, w czynnościach, przy których wymagana jest pomoc. Główne obowiązki opiekunki to ogólna opieka, gotowanie, wspólne spędzanie czasu, wspólne wycieczki, towarzystwo przy zakupach i przy wizytach u lekarza. Do kontaktu jest syn.

Obowiązki:
- prowadzenie domu
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała
- pranie / prasowanie
- robienie zakupów
- wizyty u lekarza
- gotowanie
- dotrzymanie towarzystwa

Oferujemy:
- oddzielny pokój
- Internet
- telewizor

KONTAKT: 514 686 493