FRIGGA: Opieka nad seniorką w Ratingen! Komunikatywny niemiecki! 1300e!

  • Data publikacji:
  • 09-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy.

Miejscowość: 40885 Ratingen

Opis Podopiecznej:
Kobieta, 87 lat, 70 kg, 160cm

Dolegliwości:
- osteoporoza,
- początki demencji,
- nietrzymanie moczu,
- podopieczna korzysta z rollatora,
- wymaga pomocy podczas ubierania się/rozbierania,
- opiekunka powinna kontrolować przyjmowanie leków i płynów przez podopieczną,
- wymaga pomocy podczas utrzymania higieny ciała,
- częściowe problemy z komunikacją,
- samodzielnie je i pije,
- ma sporadyczne problemy z przesypianiem nocy,
- pani nosi okulary,
- podopieczna korzysta ze specjalistycznego łóżka pielęgnacyjnego.

Informacje dodatkowe: Podopieczna mieszka sama w domu z ogrodem (około 75 m2) w spokojnej okolicy. Sklep znajduje się około 10 minut drogi od domu podopiecznej. Podopieczna ma swój własny rytm dnia, lubi spędzać czas na zewnątrz w ogrodzie.  Osobą do kontaktu jest córka.

Obowiązki:
- prowadzenie domu,
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,
- kontrola przyjmowania leków i płynów przez podopieczną,
- pranie / prasowanie,
- gotowanie,
- dotrzymywanie towarzystwa.

Oferujemy:
- oddzielny pokój,
- oddzielna łazienka,
- radio,
- telewizja,
- Internet.