FRIGGA: OPIEKA/ NIEMCY! PREMIE + DODATEK ŚWIĄTECZNY 600PLN NETTO!

  • Data publikacji:
  • 25-10-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Poszukujemy opiekunek osób starszych na terenie Niemiec. Wymagamy komunikatywnej znajomości j. niemieckiego oraz doświadczenia w opiece. Gwarantujemy legalne zatrudnienie oraz wysokie bonusy świąteczne!

Miejscowość: 65439 Flörsheim

Start: od zaraz

Podopieczna, 72 lata, 60 kg, 170 cm

Dolegliwości:

- demencja,

- podopieczna nosi okulary,

- brak problemów z komunikacją,

- osoba zdezorientowana,

- do podopiecznej przychodzi 3 razy dziennie personel medyczny,

- podopieczna jest w większości samodzielna,

- samodzielnie je i pije,

- brak specjalnej diety,

- spokojnie przesypia noce.

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu na drugim piętrze w małym mieście w spokojnej okolicy. Do sklepu jest około 10 minut drogi. Na miejscu jest dobre połączenie z komunikacją miejską.

Podopieczna lubi w wolnym czasie spacerować. Jest osobą przyjacielską i otwartą. Preferowana jest opiekunka z przynajmniej komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Może być opiekun. Koniecznie osoba niepaląca.

Obowiązki:

- prowadzenie domu,

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

- pranie / prasowanie,

- gotowanie,

- robienie zakupów,

- dotrzymywanie towarzystwa.

Oferujemy:

- oddzielny pokój,

- radio,

- telewizja,

- zakup biletów.