FRIGGA : Opieka Niemcy! PREMIE I DODATKI!

  • Data publikacji:
  • 16-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
FRIGGA : Opieka Niemcy! PREMIE I DODATKI! Miejsce pracy: Bydgoszcz Region: Kujawsko-pomorskie Poszukujemy opiekunki gotowej podjąć zlecenie również na okres świąteczny. Gwarantujemy dobre zarobki oraz konkurencyjne premie świąteczne. Dodatkowo BONUS ŚWIĄTECZNY 600ZŁ NETTO dla każdego/-ej opiekuna/ opiekunki pracujących w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Wymagamy komunikatywnej znajomości j. niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Mile widziane są referencje z poprzednich miejsc pracy.

Dolegliwości:
- średniozaawansowana demencja,
- inkontynencja,
- trudności w poruszaniu się,
- osoba w dużej mierze leżąca,
- podopieczna musi być przekładana w łóżku,
- należy podopieczną kąpać w łóżku,
- podopieczna korzysta z wózka inwalidzkiego,
- konieczna jest pomoc w transferze łóżko – wózek inwalidzki,
- podopieczna przyjmuje leki,
- ma częściowe trudności z przesypianiem nocy,
- wymagana jest pomoc w utrzymaniu higieny ciała,
- podopieczna stosuje pieluchomajtki i wkładki higieniczne, nosi także specjalistyczne spodnie,
- konieczne jest wsparcie podczas ubierania się i rozbierania,
- częściowe trudności z jedzeniem i piciem,
- brak specjalnej diety,
- częściowe trudności z przesypianiem nocy.

Podopieczna mieszka wraz z mężem w domu jednorodzinnym z ogrodem, w małym mieście w spokojnej okolicy. Do sklepu jest około 10 minut drogi. Zakupy są w większości robione przez kogoś z rodziny. Na miejscu jest dobre połączenie z komunikacją miejską.
Starsza pani jest osobą skromną. Preferowana jest opiekunka z komunikatywną znajomością j. niemieckiego. Koniecznie pani niepaląca.
Osobą kontaktową jest mąż podopiecznej.
Klucze do domu ma córka i pomoc domowa. Wprowadzać w obowiązki będzie rodzina.

Obowiązki:
- prowadzenie domu,
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,
- pranie / prasowanie,
- robienie zakupów,
- gotowanie,
- dotrzymywanie towarzystwa.

Oferujemy:
- oddzielny pokój,
- internet,
- zakup biletów.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:
p.marszan@friggawork.pl lub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Patrycja Marszan 514 686 493

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”