FRIGGA: Praca w GLINDE! Start 15.12! PREMIE I BONUSY!

  • Data publikacji:
  • 24-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Praca dla opiekunek gotowych podjąć zlecenie na okres świąteczny. Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy. Gwarantujemy konkurencyjne premie świąteczne oraz bonus w wysokości 600zł netto za pracę w święta.

Miejscowość: 21509 Glinde
Podopieczna: 94lat, 165cm, 75kg

Dolegliwości:
- II stopień niepełnosprawności
- osoba świadoma
- inkontynencja
- wymaga pomocy w trakcie przemieszczania się
- wymaga pomocy przy wstaniu z łóżka
- transfer

Środki pomocnicze: łóżko specjalistyczne, wózek, podnośnik do wanny. Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym. W zakupach pomaga mąż.

Obowiązki:
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała
- zmiana pieluchomajtek
- pomoc w zmianie odzieży
- pomoc w spożywaniu posiłków
- przygotowanie posiłków (max. 2 razy w tyg. w weekend )/inne dni catering)
- sprzątanie
- pranie i prasowanie
- asekuracja w trakcie przemieszczania się

Oferujemy:
- własny pokój
- Internet

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:
p.marszan@friggawork.pl lub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Patrycja Marszan 514 686 493

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”