FRIGGA: ZLECENIE NA ŚWIĘTA! SAMOTNY PAN! PREMIE+ BONUS 600ZŁ NETTO!

  • Data publikacji:
  • 22-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Praca dla opiekunek gotowych podjąć zlecenie na okres świąteczny. Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy.
Gwarantujemy konkurencyjne premie świąteczne oraz bonus w wysokości 600zł netto za pracę w święta.

Miejscowość: 26188 Edewecht
Podopieczny: 87 lat, 72 kg, 179 cm

Dolegliwości:
- osoba świadoma
- I stopień niepełnosprawności
-polineuropatia ( zespół uszkodzenia nerwów obwodowych, który obejmuje nerwy obwodowe, sploty nerwowe i korzenie nerwowe).
- pan ma problemy z poruszaniem, korzysta z wózka inwalidzkiego, jest aktywny, sam wstaje
- nie ma transferu
- współpracuje z opiekunem, pomaga
- częściowa inkontynencja (wkładki higieniczne, butelka na mocz)
- problemy ze słuchem (aparat słuchowy)
- nosi okulary
- sporadycznie może przebudzić się w nocy

Dodatkowe informacje: Podopieczny mieszka w domku jednorodzinnym sam, wiosną tego roku podopieczny owdowiał. Do kontaktu jest córka.

Obowiązki:
-pomoc przy higienie ciała
-wsparcie podczas poruszania się
-pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
-gotowość do wstawania nocą (jednak bardzo rzadko, max. 2x w tygodniu)
-prowadzenie gospodarstwa domowego (sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie)
-dotrzymywanie towarzystwa
-spacery

Oferujemy:
-własny pokój
-własne łazienka
-TV i Radio
-Internet

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:
p.marszan@friggawork.pl lub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Patrycja Marszan 514 686 493

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”