FRIGGA: Zlecenie od zaraz! Dobre warunki! Opieka nad małżeństwem!

  • Data publikacji:
  • 03-10-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Bydgoszcz

Opieka nad małżeństwem! Praca dla opiekun ki z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi.

Miejscowość: 31535 Neustadt

Start: od zaraz / najpóźniej 13.10

Podopieczny, 89 lat, 80 kg, 175 cm

Dolegliwości:

- inkontynencja,

- bypassy,

- trudności w poruszaniu się,

- podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim,

- ma znaczne problemy ze słuchem,

- nosi okulary,

- porusza się z pomocą opiekunki,

- samodzielne wchodzenie po schodach nie jest możliwe,

- wymagane jest wsparcie opiekunki w transferze łóżko – wózek inwalidzki,

- osoba świadoma,

- podopieczny korzysta z toalety przy pomocy opiekunki,

- wymaga pomocy podczas utrzymania higieny ciała,

- konieczna pomoc podczas ubierania się/rozbierania,

- samodzielnie je i pije,

- spokojnie przesypia noce.

Podopieczna, 89 lat,  63 kg,  165 cm

- demencja,

- choroba Alzheimera,

- częściowe trudności z mówieniem,

- pani nosi okulary,

- porusza się na wózku inwalidzkim,

- porusza się przy pomocy opiekunki,

- wymagany jest transfer łóżko – wózek inwalidzki,

- osoba zdezorientowana,

- wymagana jest pomoc opiekunki w utrzymaniu higieny ciała i podczas korzystania z toalety,

- konieczna jest pomoc podczas ubierania się/rozbierania,

- ma sporadyczne kłopoty ze snem,

- podopieczna wstaje średnio raz w ciągu nocy,

Małżeństwo mieszka na wsi w mieszkaniu o powierzchni 130 m2. Preferowana jest opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w pracy w opiece. W przypadku opiekunki palącej, palenie możliwe jest jedynie na zewnątrz.

Osobą kontaktową jest córka podopiecznych.

Obowiązki:

- prowadzenie domu,

- pranie / prasowanie,

- gotowanie,

- robienie zakupów,

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

- dotrzymywanie towarzystwa.

Oferujemy:

- oddzielny, wyposażony pokój,

- oddzielna toaleta,

- radio,

- telewizja,

- możliwość skorzystania z telefonu,

- dostęp do Internetu,

- zakup biletów.