FRIGGA: Zlecenie od zaraz! STUTTGART! WYSOKIE ZAROBKI!

  • Data publikacji:
  • 22-12-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Poszukujemy opiekunki z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Wymagamy komunikatywnej znajomości j. niemieckiego. Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy.

Miejscowość: 70190 Stuttgart
Podopieczny i podopieczna

Mężczyzna: 89lat, 173cm, 80kg
Dolegliwości:
- podopieczny jest osobą praktycznie niewidomą
- II stopień niepełnosprawności
- niewydolność serca
- początek demencji
- inkontynencja
- zastawki serca
- po operacji kręgosłupa
- transfer z wózka na łóżko
- jest aktywny w transferze
- problemy ze wzrokiem i ze słuchem
- nosi okulary
- nie ma problemów zasypianiem i przesypianiem nocy
Dodatkowe informacje: raz w tygodniu przychodzi pomoc medyczna, przeprowadza kąpiel. Środki pomocnicze: rolator, wózek, łóżko specjalistyczne.

Obowiązki:
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała, pielęgnacja ciała tylko w łóżku
- motywowanie do spożywania większej ilości płynów
- zmiana pieluchomajtek
- pomoc w zmianie odzieży

Kobieta: 90 lat, 160cm, 45kg
- osteoporoza
- po wylewie
- porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, jedna strona ciała sparaliżowana
- wymaga pomocy w trakcie wstania z łóżka
- problemy ze słuchem

Dodatkowe informacje: raz w tygodniu przychodzi pomoc medyczna, pomaga podopiecznej w kąpieli. Podopieczna chce chętnie pomagać w przygotowaniu posiłku.

Obowiązki:
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała
- motywować do spożywania większej ilości płynów

Ogólne obowiązki:
- gotowanie i podanie posiłku podopiecznym
- utrzymanie porządku w domu
- pranie i prasowanie
- robienie zakupów
- wspólne spacery
Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym. Duże zakupy robi rodzina.

Oferujemy:
- własny pokój
- własna łazienka
-Internet
- TV

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:
p.marszan@friggawork.pl lub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Patrycja Marszan 514 686 493

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”