Bcave

Front-end developer Typescript/Javascript

  • Data publikacji:
  • 21-07-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Programista

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Full Stack developer, który chciałby rozwijać swoje umiejętności w innowacyjnym projekcie IT. Jesteśmy start-upem zajmującym się tworzeniem własnych projektów i rozwojem aplikacji dla zewnętrznych firm. Głównym atutem aplikanta będzie umiejętność szybkiej nauki i chęć do poznawania nowych technologii. Przy długotrwałej współpracy możliwe będzie również uzyskanie udziałów w tworzonych projektach.

Zakres obowiązków:

  • Naprawianie bugów, poprawianie istniejących funkcjonalności

  • Pisanie nowych funkcjonalności

  • Kontakt z klientem

  • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych

Wymagania:

  • Znajomości Javascipt, Typescript

  • Znajomość frameworka Angular/Ionic (lub React.js/Vue.js)

  • Znajomość technologi ngrx/redux

  • Znajomość HTML / SCSS

  • umiejętność pracy w środowisku GNU/Linux

Wiemy, że język programowania to tylko narzędzie do budowania oprogramowania, a podstawą jest zdolność logicznego myślenia, rozwiązywanie problemów i umiejętność adaptacji do nowych warunków, dlatego wymagania nie są sztywne i do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie.

Mile widziane:

  • Znajomość Ruby

  • Konto GitHub/GitLab/Bitbucket z próbką Twojego kodu

Oferujemy:

  • Swobodną atmosferę

  • Elastyczne godziny pracy

  • Imprezy integracyjne

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

Tel. Kontakowy: 607 834 664