Studio Hairway
Fryzjer/ka zatrudnię bądź nawiążę współpracę

  • Data publikacji:
  • 28-02-2021
  • Miejsce Pracy:
  • WARSZAWA
  • Stanowisko:
  • Fryzjer

 Fryzjer Stylista/ Barber

Nasz salon funkcjonuje na rynku od kilkunastu lat. Pomimo renomy i zadowolenia klientów chcemy dalej się rozwijać dlatego ze względu na uruchomienie nowych stanowisk pracy poszukujemy doświadczonego Fryzjera lub Fryzjerkę (własna baza klientów). Naszym klientom zapewniamy bogaty wachlarz oferowanych usług, dzięki temu każdego dnia podnosimy swoje standardy, co pozwala nam obsługiwać klientów w sposób kompleksowy.

Oferujemy:

- Dogodną formę zatrudnienia (etat, 1/2 etatu, umowa zlecenie)

- Umowę o pracę po okresie próbnym

- Możliwość rozwoju swoich umiejętności

- Korzystne i motywujące warunki finansowe

- Pracę w przyjaznej atmosferze i sympatycznym zespole

- Elastyczny grafik pracy

-Rezerwacja wizyt przez Booksy

Od kandydatów oczekujemy:

- Doświadczenia, które przekłada się na własną bazę klientów

- Pozytywnego nastawienie do klientów i otoczenia

- Umiejętności pracy w zespole

- Wysokiej kultury osobistej

Zakres obowiązków

- Realizacja usług w obrębie oferty naszego salonu

- Stylizacja fryzur damskich oraz męskich

- Kreatywne podejście do klientów

Dołącz do naszego zespołu już dzisiaj, możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie.

RODO:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Studio Hairway; ul. gen. W. Andersa 15, 00-159 Warszawa. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych

ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Twoja dane będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od otrzymania aplikacji. W każdej chwili możesz cofnąć zgodę wysyłając pismo na nasz adres. Masz prawo do dostępu do swoich danych oraz wniesienia skargi.