Recruiters
Aktualnie, dla jednego z naszych międzynarodowych klientów, który posiada sieć najnowocześniejszych centrów technologicznych na całym świecie, w tym w Łodzi, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Full Stack Developer

  • Data publikacji:
  • 25-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
  • Stanowisko:
  • Programista PHP

Zakres obowiązków:

Jako Full Stack Developer będziesz zaangażowany w proces opracowywania nowych funkcji w architekturze chmury. Będziesz odpowiedzialny za implementację wymagań zgodnie ze specyfikacją,naprawianie i testowanie błędów na poziomie rozwoju, refaktoryzację kodu i ulepszanie istniejącego rozwiązania.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP i doświadczenie w programowaniu minimum dwa lata
  • Znajomość JavaScript, Angular 2+, HTML / CSS, Boot-strap, PrimeNG,
  • Znajomość bazy danych My SQL
  • Znajomość narzędzi tj. JIRA, Confluence
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji jak Jenkins, GitLab
  • Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość metodologii SCRUM / Agile mile widziane
  • Znajomość środowiska chmur jak Azure, Vmware, Openstack mile widziana

Oferta:

  • Praca dla lidera sieci najnowocześniejszych centrów technologicznych, praca z największymi podmiotami na rynku.
  • Dostęp do wysokiej jakości sprzętu i innowacyjnych technologii.Korzystanie z wiodących w branży rozwiązań, systemów i programów
  • Umowa o pracę na pełen etat (3 miesięczny okres próbny następnie umowa na czas nieokreślony)
  • Możliwość budowania indywidualnej ścieżki kariery, realna szansa awansu
  • Korzyści wynikające z dostępu do wiedzy, szkoleń- nieograniczony dostęp do platformy szkoleniowej,bogata oferta technicznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwość wykonywania dużej części pracy w systemie home office
  • Szeroki pakiet kafeteryjny: tj. bilety na imprezy kulturalne I sportowe, dofinansowanie do wakacji, bony do zakupów online, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na lunch, zniżki w wielu miejscach w mieście
  • Pakiet relokacyjny
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach społecznej odpowiedzialności.
  • Praca w środowisku międzynarodowym, w firmie dla której liczy się atmosfera a jednostka jest stawiana na pierwszym miejscu.

Jeśli zainteresowała Cię oferta i chciałbyś zostać częścią zespołu wyślij CV na adres ng@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php