Martino Service
Niemiecka firma zatrudni glazurnika

Glazurnik

  • Data publikacji:
  • 14-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy Karlsruhe
  • Wynagrodzenie:
  • do 4000 Euro miesiecznie
  • Stanowisko:
  • Płytkarz / Glazurnik / Kafelkarz

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym zatrudni Pracownika na stanowisko Glazurnik.

Twoje zadania:

  • sprawdzenie i przygotowanie podłoża

  • gruntowanie i hydroizolacja

  • planowanie rozłożenia glazury

  • układanie glazury (płytki ceramiczne, gres, kamień naturanlny, mozaika) na podłogach, ścianach i schodach

  • montaż mat izolacyjnych i in.

  • fugowanie i silikonowanie

  • wylewki samopoziomujące

  • kładzenie laminatów, parkietów, vinylu

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

  • pracę w miłej, koleżeńskiej atmosferze

  • odzież roboczą

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7 – 18 (50 godzin tygodniowo)

  • wolne soboty

  • wynagrodzenie w wysokości 2600 - 4000 €/ miesiąc w zależności od indywidualnych umiejętności Pracownika

  • płatne urlopy

  • regularne szkolenia

  • dodatkowe pakiety socjalne

Oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego lub polskiego

  • ukończonej szkoły w zawodzie plus min 3 lata doświadczenia lub

  • min 5 lat doświadczenia w zawodzie

  • silnej motywacji do pracy

  • kultury osobistej

  • umiejętności pracy w zespole

  • wysokiej sprawności fizycznej

  • dodatkowym atutem będzie: znajomość innych prac budowlanych, prawo jazdy kat B

Zapewniamy zakwaterowanie platne potracane z wynagrodzenia.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesylac droga mailowa: job.martinoservice@gmail.com

tel: 004917673313360