Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k.

Głogów - Roznosiciel gazet

  • Data publikacji:
  • 01-02-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Głogów

Poszukujemy osób z Głogowa  i okolic.

Kontakt:  535 100 070, 609 180 433.

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Twoje zadania:
Twoim zadaniem będzie odbiór materiałów reklamowych w ustalonym punkcie i dystrybucja gazet reklamowych do indywidualnych skrzynek pocztowych na przydzielonym terenie.

Oczekujemy od Ciebie:
• Uczciwości, samodzielności, rzetelności, odpowiedzialności
• Dyspozycyjności we wtorki/środy
• Posiadania konta bankowego
• Mile widziane dysponowanie własnym środkiem transportu.
• Ukończonego  16. roku życia (co do dnia)

Zapewniamy Ci:
• Ciekawą współpracę ze stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą
• Miesięczną zapłatę, uzależnioną od przydzielonego terenu
• Umowę zlecenie na czas nieokreślony

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z nazwą miejsca pracy na wskazany adres. Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r.