PROVINCJA SP. Z O.O.
PROVINCJA SP.Z O.O. - firma zajmująca się przetwórstwem dziczyzny, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główna księgowa /Główny księgowy - Praca od zaraz! -Sulęcin -Provincja

  • Data publikacji:
  • 02-03-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Sulęcin, Polska, woj. lubuskie
  • Stanowisko:
  • Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków:

- prowadzenie rachunkowości finansowej spółki zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi

- opracowywanie planu kont wg standardów sprawozdawczych, wymogów prawa oraz zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa

- przygotowywanie rozliczeń podatkowych w oparciu o dostępne dane

- nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych

- współpraca z instytucjami zewnętrznymi –w tym m.in. z US, ZUS, banki, GUS,

- sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych  (w tym VAT, CIT), według obowiązujących standardów,

- dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych  i finansowych z obowiązującymi przepisami

- dokonywanie wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów  dotyczących operacji finansowych i gospodarczych

- analiza stanu i wyniku finansowego przedsiębiorstwa,

- sporządzanie rocznych planów finansowych i przedkładanie ich  do zatwierdzenia, sporządzanie sprawozdawczości finansowej i podatkowej

- współpraca z innymi działami dla osiągnięcia celów przedsiębiorstwa,

- dbałość o sprawny przepływ informacji, dobrą komunikację i relacje  w spółce

Od kandydata oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- zaangażowania, uczciwości

- komunikatywności

- umiejętności pracy pod presją czasu

- rzetelności, dobrej organizacji własnej pracy

- chęci doskonalenia swoich umiejętności zawodowych

- możliwości podjęcia pracy w jak najszybszym terminie

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w firmie  o ugruntowanej pozycji w swojej branży

- atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie  umowy o pracę

- pracę w przyjemnej atmosferze

- ubezpieczenie medyczne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

Uprzejmie prosimy o umieszczenie na CV informacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w aktualnie prowadzonej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.