Angelika
Główna Księgowa Warszawa

Witam ,

Poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Główna Księgowa w miejscowości Warszawa.

Szukamy osób na pól etatu lub na własnej działalności .

Opis stanowiska:

- wiedza głównej księgowej
- Weryfikowanie dokumentów księgowych oraz wprowadzanie
dokumentów do systemu finansowo-księgowego ,
- Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży
- Prowadzenie ksiąg handlowych
- Tworzenie list płac

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie (mile widziane :
finanse, rachunkowość ),
- Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg
handlowych, przedsiębiorstw różnych branż
- Znajomość zasad rachunkowości, prawa podatkowego
- Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office (w
szczególności arkusza Excel),
- Zaangażowanie, sumienność, rzetelność, terminowość w
wykonywaniu powierzonych obowiązków
- Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dużej warszawskiej firmie
- Praca w miłej atmosferze z rozwijającym się
zespołem
- Rozwój zawodowy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv za pośrednictwem portalu oraz kontakt telefoniczny pod numerem 513-659-148.

Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992