Lepsza Praca - Ewa Żywirska v
Dla naszego klienta, producenta z branży produkcji maszyn poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Główny Księgowy – okolice Dąbrowy Górniczej

  • Data publikacji:
  • 29-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Dąbrowy Górniczej

Lepsza Praca (certyfikat 13858)

to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta producenta maszyn produkcyjnych
poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Główny Księgowy

Miejsce pracy: okolice Dąbrowy Górniczej

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami
  • Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa
  • Prowadzenie rachunkowości zarządczej
  • Rozliczanie kontraktów inwestycyjnych
  • Doradztwo finansowe

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego min. 3 lata
  • Wykształcenie wyższe
  • Posiadanie certyfikatu księgowego Ministra Finansów
  • Doświadczenie w rozliczaniu zakładu produkcyjnego
  • Doświadczenie w rozliczaniu magazynu
  • Wszechstronna wiedza w zakresie przepisów i wymogów dotyczących podatku VAT,CIT i PIT
  • Praktyczna wiedza w zakresie rozliczania kosztów prowadzonych inwestycji
  • Znajomość programów ERP, pakietu MS Office (Excel biegle)
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.