Manpower
Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

GŁÓWNY TECHNOLOG - praca od zaraz!

  • Data publikacji:
  • 23-05-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Środa Śląska

Obowiązki:

  • Nadzór techniczny i technologiczne wsparcie procesów produkcji,
  • Planowanie i opracowywanie instrukcji roboczych, metod technologicznych, urządzeń eksploatacyjnych z uwzględnieniem wewnętrznych instrukcji.

Zadania uzupełniające:

  • Wdrażanie nowych procesów technologicznych,
  • Proponowanie działań optymalizacyjnych i wdrażanie rozwiązań na podstawie wniosków z raportów i analiz metod produkcji,
  • Nadzór nad stanem dokumentacji technologicznej,
  • Ścisła współpraca z działami produkcji, utrzymania ruchu,
  • Współpraca z Laboratorium.

Oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość zagadnień i procesów technologicznych w produkcji ceramiki budowlanej,
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej,
  • Odpowiedzialność przemysłowych firmy FANUC, znajomość obrabiarek CNC,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV (G1),
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub chemiczne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Godziny pracy pon-pt 7:00-15:00,
  • Możliwości rozwoju,
  • Benefity pozapłacowe,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Miejsce pracy: Środa Śląska

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 882-907-490

Aplikacje proszę kierować na adres e-mailowy: adriana.bodziach@manpower.pl