PZP-personel Sp. z o.o.
PZP - personel Sp. z o.o. w Elblągu zatrudni od zaraz grafika komputerowego

Grafik Komputerowy

Data publikacji:
15.9.2020
Miejsce Pracy:
Niemcy, Dolna Saksonia
Wynagrodzenie:
od 15 euro brutto/h
Branża:
Internet / Ecommerce
Stanowisko:
Grafik

Nasza firma zajmujemy się  rekrutacją pracowników dla sprawdzonych, niemieckich firm. Świadczymy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, mające zadowolić potencjalnego pracownika i  jego pracodawcę

Dla  naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce zatrudnienia: Dolna Saksonia, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

Zakres obowiązków:

-          Tworzenie materiałów reklamowych w oparciu o identyfikację wizualną marki firmy

-          Projektowanie i przygotowanie materiałów do druku

-          Projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowej offline (materiały POS & POSM, ulotki, katalogi produktowe, foldery wizerunkowe, opakowania)

-          Współpraca przy wizualnej stronie ekspozycji targowych

-          Sprawna obróbka zdjęć produktów, aranżacji i grafik

-          Praca przy stronach internetowych

-          Projektowanie layotów i grafik na potrzeby komunikacji marketingowej online

(banery, grafika na Socjal Media, newslettery, itp.)

Wymagania:

-          Bardzo dobra znajomość programów graficznych Adobe InDesing&Photoshop

-          Mile widziana znajomość CMS Drupal

-          Znajomość języków programowania PHP. MySQL (mile widziane)

-          Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy

-          Dyspozycyjność, brak nałogów, chęć długoterminowej współpracy

-          Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

-          Posiadanie własnego auta w celu zachowania niezależności mobilnej

-          Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:

-          Zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie, terminowość wynagrodzeń, płatny urlop

-          Wysokie wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji pracownika

-          Zakwaterowanie płatne

-          Ubezpieczenia socjalne, zdrowotne dla pracownika i rodziny, opłacanie składek emerytalnych

-          Wsparcie polsko-niemieckiego koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.pl                            lub telefonicznie  55 230 4441  www.pzp-personel.pl

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń