Lepsza Praca - Ewa Żywirska v
Dla naszego klienta producenta stali poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Handlowiec (asystent) - Mysłowice

  • Data publikacji:
  • 29-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Mysłowice

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta producenta stali
poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

HANDLOWIEC – ASYSTENT

Miejsce pracy: Mysłowice

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Promocja nowego produktu firmy
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów

Wymagania:

  • Osoba z minimum kilkuletnim doświadczeniem w branży handlowej „ przemysłowej”,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Osoba znająca środowisko IT
  • Mile widziana znajomość branży SAP
  • Znajomość branży hutniczej
  • Język angielski – warunek konieczny

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Premiowy system wynagrodzenia

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.