Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

Handlowiec ds. Fotowoltaiki

Data publikacji:
24.7.2020
Miejsce Pracy:
Kielce, Gdańsk, Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Katowice, Opole, Zielona Góra
Branża:
Pozostałe
Stanowisko:
Sprzedawca

Aktywna praca w terenie, budowanie partnerskich relacji biznesowych jest tym czy zajmujesz się na co dzień? Posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B? W chwili obecnej szukasz nowych wyzwań, zależy Ci na rozwoju zawodwym i osobistym, to ta oferta pracy może Cię zainteresować!

Dla naszego Klienta, firmy oferującej kompleksową usługę przygotowania, finansowania, realizacji oraz obsługi serwisowej inwestycji w obszarze oświetlenia LED oraz instalacji fotowoltaicznych poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty/Eksperta ds. fotowoltaiki.

Firmę tworzą specjalisci posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej, energetyce odnawialnej i nowych technologiach. Razem zapewniają niezbędne know-how w zakresie doboru, wdrożenia i obsługi nowoczesnych systemów oświetleniowych i fotowoltaicznych.

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż produktów do klientów B2B w powierzonym regionie Polski
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • prowadzenie projektów, w których oczekiwane są bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne

Wymagania

  • osób doświadczonych w sprzedaży usług B2B
  • osób samodzielnych, zaanagżowanych i zmotywowanych do pracy w terenie
  • handlowców dbających o relacje z potencjalnymi klientami
  • osób nastwionych na realizację celu
  • osób otwartych na zmiany i wyzwania zawodowe

Oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Stabilną formę zatrudnienia - kontrakt B2B
  • Proces wdrożeniowy polegący na szkoleniu stacjonarym i w terenie oraz indywidualne wdrożenie z Kierownikiem regionalnym
  • Nowoczesne narzędzia pracy: m.in.CRM, samochód, WelcomeBook
  • Programy szkoleniowo-rozwojowe ze sprzedaży B2B prowadzone przez renomowane firmy szkoleniowe oraz konkursy specjalne