Joanna
Dla Klienta zewnętrznego poszukuję

Handlowiec ds. obsługi rynków zagranicznych

Data publikacji:
24.9.2020
Miejsce Pracy:
Kietrz
Branża:
Sprzedaż / Handel
Stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży

Firma działająca od wielu lat w obszarze handlu artykułami piekarniczymi i konfekcjonowaniem towarów poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

praca stacjonarna  - Kietrz, woj. opolskie

Zadania

  • bieżąca obsługa klientów i transakcji zagranicznych

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami

  • negocjacje i sprzedaż produktów

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość technik sprzedaży

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego przynajmniej na poziomie B2

  • znajomość branży artykułów piekarniczych lub konfekcjonowania towarów będzie dodatkowym atutem

Oferta

  • umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń