lamp-art wadowska wiesława
W związku z rozwojem firmy Poszukujemy kandydata na stanowisko handlowiec- vanseller sprzedaz zniczy

handlowiec -vanseller

  • Data publikacji:
  • 08-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Sulejówek

Zatrudnimy Handlowca-Vanseller

Lamp-Art producent zniczy  to jeden z producentów  zniczy  w Polsce oferujący ogrom najnowszych wzorów i faktur tego produktu oraz najwyższa jakość

W związku ze swoim dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko : Handlowiec/Vanseller

Miejsce pracy Sulejówek

Opis stanowiska :

  • Kompleksowa obsługa klientów oraz aktywna sprzedaż na terenie województwa polegająca na oferowaniu zniczy i dowozie do kwiaciarni , sklepów przycmentarnych, kiosków ruchu i innych punktów handlowych oferujących tego typu produkty (samochodem typu bus) w promieniu ok. 200km od Warszawy

  • Przygotowywanie towaru i dokumentów do sprzedaży

  • Pozyskiwanie nowych klientów w powierzonym obszarze

  • Realizacja zamówień telefonicznych

  • Aktywna sprzedaż towaru

  • Porządkowanie towaru i samochodu po handlu

  • Rozliczanie utargów

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B ( umiejętność prowadzenia dostawczego samochodu)

  • Doświadczenie w pracy w handlu bezpośrednim (1 rok)

  • Swobodne posługiwanie się  komputerem np: Word oraz Excel

  • Dyspozycyjność

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Znajomość podstawowych standardów obsługi klienta

  • niekaralność

  • bezszkodowość w  prowadzeniu samochodu

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Pracę w interesującej firmie w branży

  • Ciekawy zakres zadań i obowiązków

  • Stabilność zatrudnienia

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz system premiowy

  • Nowoczesny sprzęt

  • Wysokiej jakości produkt

  • Profesjonalne procesy wsparcia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

GWARANTUJEMY PEŁNĄ POUFNOŚĆ ZGŁOSZONYCH APLIKACJI

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lamp-Art producent zniczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Lamp-art Wadowska Wiesława z siedziba Majdańska 13/80 04-088 Warszawa Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.