Agencja Charlie Works
Zatrudnimy do pracy w Holandii

Holandia - Order Picker - Komunikatywny Angielski

  • Data publikacji:
  • 16-10-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia (różne lokalizacje)
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Charlie works to marka firmy Beetsma Sp. z o.o. (Nr. APT 5169) lidera na rynku pośrednictwa pracy w Holandii oraz w Polsce.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Order Picker

Miejsce pracy: Tilburg (północna Holandia)

Zakres obowiązków:

- Zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki

- Dbanie o czystość na stanowisku pracy

- Inne prace charakterystyczne dla w/w stanowiska

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego (komunikatywnie – warunek konieczny)

- Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

- Gotowość do pracy w okresie świątecznym

Oferujemy

- Wynagrodzenie w systemie tygodniowym

- Legalne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę

- Pomoc w organizacji zakwaterowania i przejazdu do Holandii

- Opiekę koordynatorów na terenie Holandii

- Możliwość stałej współpracy

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.