zaneta
Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp.z o.o. (13657)

Holandia- praca dla pań i par przy mięsie

  • Data publikacji:
  • 16-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Oświęcim

Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp. z o.o. (certyfikat nr 13657), poszukuje pracowników do pakowania mięsa drobiowego w Holandii.

Opis stanowiska:​

  • Pakowanie,
  • Robienie szaszłyków
  • Orderpicker
  • Spedycja

Wymagania:

  • Gotowość do szybkiego wyjazdu,
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność,
  • Nie wymagane doświadczenie i znajomość języka
  • Mile widziane Panie i Pary

Oferujemy:

  • Holenderską umowę o pracę
  • Wypłata wynagrodzenia raz w tygodniu na konto pracownika,
  • Zakwaterowanie na Hotelu o bardzo dobrym standardzie w Rotterdamie
  • Ubezpieczenie zdrowotne.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt  telefoniczny pod numerem Żaneta 730-936-400  w godz.9-17 od pon. do pt. lub wysłanie cv na adres: zaneta@bestenwest.pl

Oferujemy również przejazd z Polski do Holandii firma www.wojtexpolnoc.pl