Klaver Sp. z o.o.
Holandia- praca na święta-extra dodatki- praca na 5 tygodni! Bez doświadczenia

  • Data publikacji:
  • 25-11-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Spędź Święta i Sylwestra w Holandii- zarób extra kasę na Nowy Rok!

Praca na 5 tygodni! Extra bonusy dla pracowników!

Oferujemy:

  • pracę na min 5 tygodni
  • bonus 250 € + zwrot za transport za przejazd do Holandii- 90€
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zakwaterowanie, ubezpieczenie
  • pomoc z zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii

Wymagania:

  • Dyspozycyjność na min. 5 tygodni
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Sprawność fizyczna
  • Mile widziane prawo jazdy  i znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • produkcja kompozycji kwiatowych, stroików
  • sortowanie warzyw i owoców
  • pakowanie odzieży i kosmetyków
  • pakowanie produktów spożywczych
  • inne prace magazynowe i produkcyjne

Prace przydzielane są w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata.

Zainteresowany extra kasą na święta?:

Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym oraz dopiskiem "oferta świąteczna”

Wyślemy do Ciebie szczegóły oferty

 ????????  Natalia +48 577 901 099

Dominika:  + 48  570 901 033 ,  job@klaverteam.com

Kamila  tel. +48 570 901 414, work@klavertam.com

KLAVER Sp. z o.o. ul. Gminna 131, Częstochowa KRAZ 18450

Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00