Agencja Charlie Works
Zatrudnimy do pracy w Holandii

Holandia - Praca przy Różach - też dla par

  • Data publikacji:
  • 15-11-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia (różne lokalizacje)
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Charlie works to marka firmy Beetsma Sp. z o.o. (Nr. APT 5169) lidera na rynku pośrednictwa pracy w Holandii oraz w Polsce.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Fizyczny – Praca przy Różach

Miejsce pracy: Delfgauw

Praca od Zaraz!

Zakres obowiązków:

- praca w szklarni

- ścinanie róż

- sortowanie kwiatów

- inne prace pomocnicze.

Wymagania:

- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

- dobry stan zdrowia

- dyspozycyjność do pracy na długi okres czasu.

Kontakt: 733-359-207 lub 508-569-193

Adresy email:
- r.jakubowski@charlieworks.pl
- k.kwiecinska@charlieworks.pl

Lub jeżeli zgłaszają się państwo przez serwis FB - za pomocą aplikacji messenger

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.