Agencja Beetsma Sp.z.o.o
Zatrudnimy do pracy w Holandii

Holandia - Pracownik Szklarniowy - Papryka

  • Data publikacji:
  • 06-09-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia (różne lokalizacje)
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Agencja Pracy Beetsma Sp. z o.o. (cert. APT 5169) poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Holandii na stanowisku:
Pracownik szklarniowy - papryka

Miejsce pracy: Holandia
(okolice zwaag)

Wymagania

• Doświadczenie w pracy w szkalrni z papryką
• Dyspozycyjność do pozostania w Holandii przez dłuższy czas
• Motywacja i sprawność fizyczna
• Dobry stan zdrowia

Obowiązki

Oferujemy

• Pracę stałą i/lub tymczasową
• Możliwość zakwaterowania na firmowych mieszkaniach/hotelu
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Dojazd do miejsca pracy
• Kontrakt na warunkach holenderskich
• tygodniowy system wynagrodzeń
• Opieka polskojęzycznego koordynatora
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV  na adres: r.jakubowski@beetsma.pl lub k.kwiecinska@beetsma.pl Albo o kontakt telefoniczny pod numerem: 733 359 207 / 508 569 193

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.