Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Telemarketer

Home Office |Telemarketer |praca 100% zdalna

  • Data publikacji:
  • 03-10-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Polska
  • Wynagrodzenie:
  • 10000
  • Stanowisko:
  • Telemarketer

Dobra Energia – jesteśmy firmą działającą na rynku energetycznym od 10 lat. Dostarczamy rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii (Pompy Ciepła, Instalacje Fotowoltaiczne) dla osób prywatnych oraz firm. Jako jedyny przedstawiciel branży OZE zapewniamy swoim klientom gwarancję produktywności a tym samym gwarancję oszczędności.

Osoba z dobrą polszczyzną poszukiwana do pierwszego kontaktu z klientem na stanowisko:

Telemarketer

Obowiązki:

  • umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych
  • przeprowadzanie ankiety telefonicznej

Wymagania:

  • sumienność i rzetelność
  • pozytywne nastawienie
  • kreatywność

Oferujemy:

  • wysokie zarobki bez górnej granicy
  • możliwość awansu po okresie próbnym
  • praca zdalna / HomeOffice
  • elastyczny grafik
  • umowę o współpracę
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe