ManpowerGroup Sp. z o.o.
Poszukujemy osoby z minimum rocznym doświadczeniem w branży HR lub CS. Oferujemy bardzo ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju w branży HR o międzynarodowym zasięgu.

HR Specialist

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Wspieranie zagranicznych zespołów w zakresie zadań administracyjnych oraz rekrutacyjnych
  • Wspieranie procesów HR na rynkach Ameryki Północnej i Południowej
  • Monitorowanie danych, tworzenie raportów i sprawozdań
  • Stała współpraca z HR business partnerami
  • Udział w ciekawych projektach z zakresu HR

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia (mile widziane w branży HR lub Customer Service)
  • Zainteresowanie obszarem HR
  • Wyższe wykształcenie (min. licencjat)
  • Biegła znajomość języka angielskiego oraz hiszpańskiego (B2 - C1)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – szczególnie programu Excel
  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność zarządzania pracą własną
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Ciekawe i motywujące środowisko pracy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w etycznej i odpowiedzialnej firmie dbającej o komfort pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki za znajomość języka
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej (Medicover), karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU oraz atrakcyjnych rabatów w wielu miejscach - szkołach językowych, centrach rozrywki, punktach gastronomicznych

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412