BetterLoyal Sp. z o.o.
Poszukujemy hydraulików do Niemiec

Hydraulicy do Niemiec

  • Data publikacji:
  • 02-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Mannheim
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

POSZUKUJEMY HYDRAULIKÓW DO NIEMIEC - od zaraz!

Polska firma z siedzibą w Szczecinie, realizując projekty budowlane na terenie Niemiec, ceniąc pracowitość i doświadczenie polskich specjalistów oferuje pracę dla ludzi pragnących nawiązać z firmą stałą współpracę.

Aktualnie poszukujemy HYDRAULIKÓW z własną działalnością do pracy w Niemczech

Zakres obowiązków:

montaż instalacji wodnych

inne typowe prace ppoż

Wymagania: własna działalność gospodarcza polska z A1 bądź niemiecka

doświadczenie w pracy jako hydraulik

doświadczenie w pracach instalacyjno-monterskich biegłość w używaniu narzędzi

język niemiecki - mile widziany

Oferujemy:

Możliwość długotrwałej współpracy

Szybki rozwój

Stabilizacja finansowa w terminie a to chyba najważniejsze

Kontakt: biuro@betterloyal.eu

Telefon: 505 333 657